Tel: 603-767-208 biuro@eleonorajaron.pl

Eleonora Jaroń

biuro rachunkowe

O nas

Biuro rachunkowe .XYZ świadczy usługi księgowe i kadrowe na terenie całej Polski, a w szczególności Warszawy, Gdańska i Krakowa. Naszą najważniejszą cechą jako biura księgowego i firmy zajmującej się obsługą księgowo-kadrową przedsiębiorców, jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie, w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Dzięki naszemu doświadczeniu, zapewniamy 100% zadowolenia i satysfakcji ze świadczonych usług. Nasza oferta została dopasowana do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów.
Dbamy o to, aby nasi Klienci byli obsługiwani przez zespół profesjonalistów, którzy będą angażowali się w rozwiązywanie problemów księgowych i podatkowych naszych klientów. Nasi pracownicy to osoby o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych.

W ramach świadczonych usług, proponujemy zróżnicowane formy usług, zarówno kompleksową obsługę księgową I kadrową, jak również tylko wybrane jej elementy. Nasze biuro księgowe jest do dyspozycji naszych klientów na terenie całej Polski, ze szczególnym naciskiem na Warszawę, Gdańsk i Kraków.

Lat na rynku

Obsługiwanych firm

%

Zadowolonych klientów

Biuro Rachunkowe Eleonora Jaroń

Ul.Rejtana 9
32-020 Wieliczka

Telefon

Tel: 603-767-208